Yaşam

Codename Kırlangıç’ın 2. Bölümünde Neler Olacak?

Mahallede kurdukları kapalı teknoloji üssünde kendi drone’larını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara getiren “Kod Adı Kırlangıç”ın 19 Kasım Pazar günü yayınlanacak ikinci bölümünde neler yaşanacak? 17:45:

Selim’in mahalleye taşındığını ve Kırlangıç ​​kümesini yarışa hazırlayacağını duyan Şirket, görevi Aspar’a verir. Aspar, Selim ve Yiğit Efe’nin çalışmalarını takip edecek, proje hakkında bilgi toplayacak ve Şirket’e raporlayacak.

Selim ekibe proje üzerinde çalışacak bir yere ihtiyaçları olduğunu söyler. Çocuklar Selim’in haberi olmadan yer aramaya başlar. Ayşe takıma destek olmaya karar verir ve Yiğit Efe’nin anne ve babasından kalan ofisi yıllar sonra ilk kez açar. Bu sürpriz Selim ve Kırlangıç ​​ekibine büyük motivasyon olacaktır.

Aspar, mahalle çocukları Şahin ve Müge’nin ilgisini çekerek kendi grubunu kurar. Aspar ve ekibi Kırlangıç ​​projesi hakkında bilgi toplayabilecek mi?

Yeni ofiste ekibi ne gibi sürprizler bekliyor? Mahalledeki yeni olaylar, çocuklara yönelik proje heyecanı ve sürpriz gelişmeler Kod Adı Kırlangıç’ta ikinci bölümde…

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

basmakci-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu